KURU TEMİZLEME

Kuru temizleme, suyla temizlemeden ayrı avantajlara sahiptir Her iki solvent ve su kumaşı ıslatır, fakat su fiberleri gevşetir. Bu gevşetme hareketi elbiselerde çekmeye ve solmaya yol açar. Kuru temizleme solventleri yapışmış yağlı veya greslerin çıkarılmasında üstündür. Tabii ki sulu temizlik fabrika dikkatinin önemli bir parçasıdır. Sulu temizlemede hazırca çıkan birçok lekeler var ve birçok kuru temizlemeci bu görevler için özel ekipmanlar bulunduruyor.
Daha Fazla...

ÇAMAŞIRHANE

Bütün tekstil ürünleri; yorgan, battaniye, kilim, perde. Otel tekstil ürünleri; çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, pike, baza-yatak örtüsü, alez, havlu, masa örtüsü, ahçı ve personel kıyafetleri, tüm resmi - özel kurum ve kuruluşların kıyafetleri. Koltuk kılıfları, büro tekstilleri, perdeler vb. yıkama hizmeti verilmektedir.

YAT VE TEKNE TEMİZLİĞİ

Tekne, yat temizliği ve bakımı, perde, halı, koltuk kılıfı, kuru temizleme hizmetleri gibi yatlara özel tüm hizmetleri size sunmaktan mutluluk duyarız.

HALI YIKAMA

Her çeşit halılarınız evinizden alınır garantili olarak yıkanıp teslim edilir. Marmaris içerisinde tüm bölgelere ücretsiz servisimiz vardır.
Endüstriyel çamaşır yıkama hizmet, sağladığı fayda-maliyet analizini iyi yapan tüm kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilmekte olup Jet 48 gelişmiş teknoloji kullanımı ve profesyonel ekibiyle müşterilerine üstün nitelikli bir yaklaşım sergilemektedir. Endüstriye çamaşır yıkama fabrikamızın yanı sıra, her halı türü için uygun temizlik ürünü ve doğru yıkama metoduyla, teknik donanım ve hijyen koşullarının optimum düzeyde sağlandığı halı yıkama ünitemiz hizmetinizdedir.

OTEL – TEKSTİL YIKAMA

Tekstiller tam otomatik makinalarda bilgisayarlı yıkama programları ve hijyen kurallarına göre yıkanmaktadır. Havlular otomatik makinalarda el değmeden katlanır. Turistik işletmeler insan merkezli hizmet yürüttükleri için müşterilerine sunduğu hizmette kusursuz olması gerekmektedir. Bu kusursuzlukta en önemli faktör, otel tarafından müşteri hizmetine sunulmuş tekstil malzemelerinin temiz ve sağlığa uygun olması gerekmektedir. Aksi taktirde müşteri olumsuz bir izlenime kapılır ve o turistik tesisi seçmemesine neden olur. Genellikle turistik işletmelerde: havlular, nevresim takımları, çarşaflar, yastık kılıfları, misafir çamaşırları ve her türlü tekstil malzemesinin yıkama hizmeti çamaşır yıkama fabrikamızda yerine getirilmektedir.