Ne yapıyoruz

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılından itibaren sektöründe ilkleri ve yenilikleri getirerek, kaliteden taviz vermeden 25 yıldır Marmaris ve Muğla bölgesinde hizmet vermektedir. Ortaya koyduğu yenilikler, üstün kalite anlayışı ile Marmaris’te ve Muğla bölgesinde de en başarılı temizlik sektörü firması olmayı başarmıştır.

Yıllar içerisinde müşteri beklentilerini, isteklerini göz önünde bulundurarak 25 yıldır halı yıkama hizmeti, 25 yıldır endüstriyel çamaşır yıkama hizmeti ve 3 farklı alanda (Yat ve tekne temizliği, kuru temizleme, Otel - Tekstil yıkama ve temizlik) müşterilerine hizmet sunmaktadır. Firmamız faaliyetlerini Marmaris, Beldibi ve Ortaca merkezde Kuru temizleme, yine Beldibi’nde Halı ve Endüstriyel Çamaşır yıkama fabrikası olmak üzere Muğla’nın her bölgesinde hizmet vermektedir.

Jet 48 Group, kuru temizleme sürekli gelişmenin müşteri memnuniyeti ile sağlanabileceğini kabul etmiş ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla toplam kalite yönetim sistemini vazgeçilmez bir kural olarak benimsemiştir.

-MERKEZ-

-BELDİBİ-

-ORTACA-

-ORTACA FABRİKA-